O firmě

Kamenictví Jaroslav Cafourek


Firma vznikla v roce 1999 na základech rodinné firmy fungující již od roku 1992 – řemeslo provozujeme již od 60. let minulého století. Věnujeme se především výrobě nových pomníků a problematice s tímto spojené.

O firmě

Naše aktivity jsou rozvětveny po části Moravy – Olomoucko, Znojemsko, Žďár nad Sázavou a okolí Brna. Výrobu pro tyto oblasti řešíme z jediného výrobního rodinného areálu, kde je na skladě asi 150 tun přírodních materiálů (žuly) a především kompletní moderní technologie pro kamenickou výrobu.    

O firmě


Prioritou firmy je spokojený zákazník, individuální řešení pro každého a v neposlední řadě dodržování dohodnutých podmínek a termínů.

Dodáváme kvalitní přírodní materiály, viz. vzorník materiálů – kde důležitým parametrem je i to, že materiál, který deklarujeme, tak i fyzicky dodáme – nepoužíváme žádné napodobeniny kvalitních žul.

O firmě

Pomníky a doplňky pomníků řešíme vlastní výrobou, případně rotační doplňky odebíráme od ověřených a kvalitních českých dodavatelů.

O firmě

Pomníky a žulové prvky vyrábíme dle zadání od zákazníka a rozměru hrobového místa. Vyrábíme vše - od jednoduchých tvarů až po složité prvky.