Zde je vše přehledně členěno na urnové pomníky, jednohroby a dvojhroby. Dále je zde nástíněno, jak vypadají realizace písma, gravírace na kámen a plastiky do kamene. Ve fotogalerii jsou použity pouze naše realizace řešení pomníků, nikoliv stavby pomníků konkurenčních firem, které rády přidávají naše realizace do svých reklamních materiálů nebo rády čerpají z našich fotogalerií. Gravírace a plastiky do kamene jsou specialitou naší firmy a pokusy o napodobení hovoří samy za sebe..

Urnové pomníky:

Jednohroby:

Dvojhroby:

Gravírace, plastiky:
Gravírace je technika, jak přidat na kámen ornament nebo motiv, čímž dojde k odlišení od ostatních nápisních těl. Je to technologie trvalého rázu, lze odstranit pouze přebroušením pomníku, stejně jako u nápisu. Lze zhotovit i gravíraci dle Vašeho návrhu, fotografie.
Plastiky jsou opracování kamene sochařským způsobem, kdy lze do kamene ručně i za pomoci technologie přenést různé motivy.

Písmo:
Písmo provádíme sekané - ruční práce. Výhodou je , že lze nápis na pomník vysekat i přímo na hřbitově, odpadá demontáž, montáž a doprava v případě dalšího přípisu. Písmo provádíme ve zlatě, kde se používá zlato plátkové o ryzosti 23,75 karátů, dále ve stříbře , případně v černé barvě určené speciálně na kámen. Lze vytvořit jakýkoliv nápis, i dle Vašeho návrhu, který nám dodáte.