ilustrační obrázek
Něco málo z historie firmy
Kamenictví Jaroslav Cafourek.

Firma vznikla v roce 1999 za pomoci rodinné firmy, která funguje již od roku 1992 a od této doby preferujeme především hřbitovní architekturu a služby s tímto spojené.

ilustrační obrázek Podnikáme na bázi fyzické osoby, kde se neschováváme za název firmy a snažíme se volit osobní přístup ke každému zákazníkovi, který má zájem o naše služby. Naše aktivity jsou rozvětveny po větší části Moravy, výrobu řešíme z jednoho rodinného závodu, kde je na skladě asi 150 tun přírodních materiálů – především žul a mramorů. Zde je kompletní technologické vybavení pro uspokojování požadavků našich zákazníků.ilustrační obrázek

Prioritou firmy je spokojený zákazník, individuální řešení pro každého a v neposlední řadě dodržování dohodnutých podmínek a termínů – na tomto si velmi zakládáme.

ilustrační obrázek Pomníky a doplňky pomníků řešíme vlastní výrobou, případně doplňky odebíráme od ověřených a kvalitních dodavatelů, kteří již též mají nějakou historii, neboť v tomto oboru teprve čas ukáže kvalitu provedení a použitých materiálů.

ilustrační obrázek Věnujeme se především výrobě tvarových pomníků, ale není pro nás problém jakýkoliv tvar – od jednoduchých až po velmi náročné provedení pomníků.

Vše je otázkou požadavku zákazníka.